«1...2829303132...67»

Felhasználó
11 éve
Örülök, hogy ennyire ismersz. :D Klánfórumon is törlök mindent amit olyan ember ír, akit utálok, ugye? Egyébként van elég tapasztalatom a fórummoderálásban, és nem éppen ilyen stick féle klánfórumon gyakoroltam. Nem igazán érintett váratlanul, hogy nem tartanak rám igényt, és nem is fogok könyörögni, hogy modi lehessek, elvégre a halálraítélt se könyörög a végrehajtásért. Csak azt nem tudom, hogy én mért ne lehetnék, ha klényi az lett. Nem pont travin voltam modi és az oldalt se én csináltam. de emlékszem, mikor még egyik ban-t a másik után kapta klényi.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
A "Te nem." nem úgy értendő, hogy te ne felelnél meg az elvárásoknak, hanem úgy, hogy te nem bízol Szabeszben, és ezt ki is fejted a hszedben. Amit én elintéztem két szóval, minek spermalogoszként ömleszteni még a témát? :p

Moderátor
11 éve
emlékszem, mikor még egyik ban-t a másik után kapta klényi.

Volt ilyen veled is. :P
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve
Volt ilyen veled is. :P
Igen. Csak, ha ő ezek után modi lett, akkor én miért nem? :D nem értem a logikát. :D
Szabeszt fórummoderátornak!

Moderátor
11 éve
Mert ő bevállalta, hogy kódol egy teljes értékű közösségi oldalt a játék mögé :)
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Na várjál. '10 augusztusában nem igen volt szó új oldalról, vagy tévedek? Csak, mert emlékeim szerint '11 januárjában kezdődött el az új oldal készítése, mikor a régi összeomlott. Egyébként meg, ha valami hasonló értékűt csinálok, pl lebaszok Alex elé 100k forintot, akkor én is modi leszek? Ugyanmár. :D
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
Egyebkent tisztaban vagyok azzal, Hofs sonst nem lesuek Modi. Inkabb csak a miertje erdekel. Nem hinnem, h artana a kozossegnek, ja szorosra fogna valaki a gyeplot.
Szabeszt fórummoderátornak!

Moderátor
11 éve
Ha leteszel elém 100k-t, elintézem, hogy ha Alex elé is leteszel 100k-t, moderátor lehess.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Moderátor
11 éve
A probléma itt igazából a "korrupció" esélye lenne. Most persze, lehet hogy azok, akikkel jóban vagy gondolkodás nélkül rávágják, hogy simán lehetnél moderátor, de kíváncsi lennék, mit szólnának azután, hogy büntetnéd őket, csakmert épp kedvük tartotta valakit elküldeni a kurva anyjába nyílvánosan, abban a hitben élve, hogy te bizony elnézed ezt, és simán csak törlöd az üzenetüket, vagy bármi más, akár offolás. Hidd el, tapasztaltam/tunk már ilyen, elég sokszor (nem neveznék meg senkit, amúgy is a minap azt kommentelték egy másik témánál, hogy itthagyták ezt a szart. ;)). Mi már simán képesek lennénk még egymást is kibannolni, ha adna rá valamelyikünk okot.

És őszintén, senkit nem tudnék mondani, aki képes lenne ennyire "feláldozni" az itteni baráti kapcsolatait, és ki is érdemelné ezt a rangot. Személy szerint emiatt nem támogatom az új moderátorok felvételét.

Legutóbb szerkesztve Mark által.

[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve
Na, ezt jó helyen beszéljük meg egyébként. :D Ehhez a "korrupcióhoz" nyilván, már 16 éves fejemmel is ketté tudom választani, mi a "munka" és a magánélet. Mert, ha úgy vesszük, a modik itt "dolgoznak", és h kikkel haverkodnak az a magánéletük. És attól még ugyanúgy végzitek a dolgotokat, néha a haverjaitokat sem kímélve. No mind1. Lényeg a lényeg, egyszer szívesen kipróbálnám magam modiként. :D
Szabeszt fórummoderátornak!
«1...2829303132...67»